GRUP SUXE İLE EĞLENMEYE HAZIRMISINIZ?

Onuncu Yıllarında yüzlerce kurumsal sahne tecrübesi ile sektörün nabzını tutan, müzik sektörünün tüm yeniliklerini güncel olarak sahnesine taşıyan, enerjik, tutkulu ve pratik müzikal zekasıyla eğlence denince ilk akla gelen ekiptir.

KUTU SAHNE KONSEPTİ

Romantizmi ve slow parçaları es geçip birinci dakikada coşmaya, cep telefonlarını masaya bırakıp, hangover kid var mı ? Sorusunun cevabı beklemeden kendinizi sahneye atmaya hazır mısınız?

AOM 2018 AFTER PARTY KONSEPTİ

Buz dağının tamamını görmek için suların çekilmesine gerek yok. Bir kişiyle başlayıp altmış kişi ile finalize ettiğimiz, her seferinde bu şarkı orjinalinden daha güzel olmuş dedirttiğimiz, 5-7 dk' lık bir şov izleyip tüm hafta sonunu bir festivalde geçirmiş hissi yaşatan konseptleriyle Suxe yine kabına sığamıyor.

INFLOWSUMMITS 2018

Eğlence kelimesinin içinde yer alan tüm açılımlara tek tek dokunuyoruz. Her etkinlikte insanlar deliler gibi dans etmek istemez, bazı eğlenceler yanındaki dostunla sohbet ederek, bazı eğlenceler hiç kıpırdamadan sahneyi seyrederek, bazı eğlenceler anılara dalıp, şarkılara kendi hayal dünyamızda klipler çekerek olur. Suxe eğlencenin her türlüsüne uygun konseptleri ve M.I.C.E sektöründeki tecrübesiyle sizi eğlendirsin.

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ

BİR KAHVEYE BEKLERİZ

BİZE ULAŞIN

Buyrun bizimle tanışın

Koşuyolu mah. İmar Limited Sk. No:10
Kadıköy/İstanbul, 34000/İstanbul

Bir telefon açın

0 216 442 46 13

Bize Mesaj Gönderin

info@uporganizasyon.com