Sinemaskop

Hayal dünyanızda klipler çektiğiniz şarkılarla...

Bazı şarkılar aşkı, bazıları heyecanı, bazıları korkuyu, bazıları huzuru hissettirir. Hepsi birbirinden farklı olsa da ortak noktaları, duyguları seslendirmeleridir. Öyle şarkılar vardır ki dinlediğinizde yağmurlu havada, neşeyle dans ettiğinizi hayal edersiniz. Öyle şarkılar vardır ki en korktuğunuz anda sizi güvende hissettirir. Öyle şarkılar vardır ki içinde hiç kaybetmek istemeyeceğiniz anılarla doludur, dinlerken gülümsersiniz ama göz yaşlarınızı da tutamazsınız. Sinemaskop tarihe damga vurmuş filmlerin müzikleri ve efsanevi sahnelerinden görüntüleriyle sahip olduğunuz anıları size görsel ve işitsel bir ziyafetle sunmaktadır.

Duygusal

Masumiyetin, karşılıksız sevginin ve fedakarlığın ne demek olduğunu bize Lêon anlatmadı mı ?

Romantik

Varlığıyla yaşam enerjisi aldığımız birinin ölümünü kabullenememeyi, sevdiğimiz insanın sonsuza kadar içimizde yaşayacağını, sevginin gücüyle neler yapabileceğimizi Ghost'tan öğrenmedik mi ?

Eğlenceli

Rain man, Minions veya Hababam sınıfı filmlerinin müziklerini dinlerken yerimizde durabilir miyiz ?

Akustikhane

Geçmişten gelen gazino kültürü ve günümüzün yemeli/içmeli sohbetlerinin vazgeçilmezi olan akustik performansı harmanlıyoruz. Bazı şarkılar bağıra bağıra söylense dahi sanki kulağınıza fısıldanıyor etkisi verir. Güzel bir müzik eşliğinde sohbet ederken farkında olmadan konuşmanıza dinlediğiniz şarkının sözleri yön verir.

Aradığın ne varsa...

70' lerden günümüze süre gelen bu zengin repertuarı, büyüklerimizin hafızalarından esinlenerek, gençlerin hayal güçlerine ulaştırıyoruz.

SwingUP

1930 yıllarının başında, Caz çağının altın döneminde ortaya çıkan bu müzik ve dans kültürünü, günümüzün popüler eserleri ile harmanlayıp, o yılların eğlenceli ve dinamik atmosferini günümüze taşıyoruz. Bizimle beraber zamanda keyifli bir yolculuk yapıp eğlencenin sınırlarını sonuna kadar zorlamaya ne dersiniz ?

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ

BİR KAHVEYE BEKLERİZ

BİZE ULAŞIN

Buyrun bizimle tanışın

Koşuyolu mah. İmar Limited Sk. No:10
Kadıköy/İstanbul, 34000/İstanbul

Bir telefon açın

0 216 442 46 13

Bize Mesaj Gönderin

info@uporganizasyon.com