OPERA
MANIA

Onlar kim mi? Yemek vaktinde, telaşla masanızın etrafında uçuşan garsonlarda veya sunum esnasında, sahnenin başından ayrılmayarak pürdikkat görevlerini icra eden teknik personelde herhangi bir gariplik sezdiniz mi? Onlarca departmanı olan şirketinizdeki her çalışanın yüzünü anımsadığınızı hiç sanmıyoruz. Akla getirebileceğiniz her türlü kılıkta etkinliğinize sızabilen ekibimiz, rollerini bir süre oynadıktan sonra, hikayelerine bağlı olarak yarattıkları bir muzurluk ile gerçek kimliklerini ortaya çıkartırlar.
PERFORMANS

NOW TIME TO HAVE FUN…

It is a welcome surprise that will allow your employees to start with an exuberant motivation to forget their Monday syndrome when they arrive at the office.

UP SİZE YETER...

Sıkıcı bayram mesajları çağının yavaş yavaş sona erdiği günümüzde, özel gün ve anlarınızı duyurmak ve kutlamak için sizlere yepyeni bir alternatif sunuyoruz. Operamania tarafından seslendirilen, kişiye veya kuruma özel nüanslar ile birleştirdiğimiz düzenlemelerimizin yer alacağı canlı kutlama mesajlarımız ile bu konudaki tekdüzeliği ortadan kaldırıyoruz.

OPERAMANIA DÜĞÜN

Çiftimiz, Mendelson’un ölümsüz marşı eşliğinde nikah memuruna doğru emin adımlar ile ilerlerken birdenbire kesilen müzik kimseyi korkutmasın. Bir anda misafirlerimiz içerisinden beliren Operamania, gelin ve damadın özel anlarına şahitlik eden, onlar ile bütünleşmiş bir eseri canlı bir şekilde yorumlayarak çiftimizi, bir ömür boyu sürecek olan mutluluklarına bu güzel sürpriz ile uğurlayacak.

MUTLULUĞUN ODAĞINDA

ÇOK ÖZEL, ÇOK GÜZEL...

The boat was now all but jammed between two vast black bulks, leaving a narrow Dardanelles between their long lengths. But by desperate endeavor we at last shot into a temporary opening; then giving way rapidly, and at the same time earnestly watching.

After many similar hair-breadth escapes, we at last swiftly glided into what had just been one of the outer circles, but now crossed by random whales, all violently making for one centre. This lucky salvation was cheaply purchased by the loss of Queequeg’s hat, who, while standing in the bows to prick the fugitive whales, had his hat taken clean from his head by the air-eddy made by the sudden tossing of a pair of broad flukes close by.

Riotous and disordered as the universal commotion now was, it soon resolved itself into what seemed a systematic movement, for having clumped together at last in one dense body, they then renewed their onward flight with augmented fleetness.

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ

BİR KAHVEYE BEKLERİZ

BİZE ULAŞIN

Buyrun bizimle tanışın

Koşuyolu mah. İmar Limited Sk. No:10
Kadıköy/İstanbul, 34000/İstanbul

Bir telefon açın

0 216 442 46 13

Bize Mesaj Gönderin

info@uporganizasyon.com